FAQ

מה זה גלואו?


גלואו נבנתה בשביל מאמני כושר וכל צעד שאנחנו לוקחים בדרך נגזר מתוך השאיפה ליצור עולם טוב ופשוט יותר עבורכם. התחלנו בתור קהילה המאגדת מאמני כושר מכל רחבי העולם, ובהמשך גילינו גם צורך למערכת תמיכה פיזית ולהנגשת העצמאות בעולם הכושר עבור מאמנים. כיום, מעבר לקהילה, גלואו מספקת שירותי השכרת חללי כושר למאמנים. החללים מאובזרים בציוד המתאים למגוון סוגי אימונים בכדי להתאים לצרכיו של כל מאמן. בנוסף להשכרת החללים, גלואו מספקת עבורכם את כל מעטפת השירותים לה אתם זקוקים בכדי לנהל, לצמוח ולטפח את האימפריה שלכם, עבורכם ועבור המתאמנים שלכם.
מהי קהילת גלואו?


לפני הכל, גלואו היא קהילה. אנחנו מאמינים שבכדי לפרוץ גבולות, עלינו להקיף את עצמנו באנשים שידרבנו אותנו לחלום בגדול ולרוץ קדימה אל עבר ההגשמה. גלואו התחילה בתור קהילה בינלאומית של מאמנים המאמינים שיש כאן מקום בשביל כולנו. הקהילה שלנו מורכבת מאלפי מאמנים המגיעים ממעל 56 מדינות ברחבי העולם. יש לנו המון ללמוד אחד מהשניה, כל אחד מאיתנו מגיע מרקע שונה, חווה חוויות שונות ולמד שיעורים ולקחים שונים. גלואו היא עולם שלם עבור מאמנים, עולם הכושר והתזונה הוא שמחבר בין כולנו. אנחנו פועלים במקביל במישור הפיזי והאונליין בכדי לספק לכם את כל הכלים בדרך להצלחה, ויוצרים פרוייקטים שיגרמו לכולנו להרגיש שהמרחק הפיזי בינינו הוא לא פקטור, כי אנחנו חלק ממשהו גדול יותר.
מה משמעות השם Glow? ומה זה Glower?


לָהַט, בָּעַר; קָרַן, זָהַר, זָרַח = glow גלואו היא תחושה. כשחשבנו על השם שלנו, רצינו למצוא מילה שתייצג את מי שאנחנו בתור חברה, שתשדר את האווירה, האנשים והסטודיו. אנחנו שואפים לתת לכל מאמן את המקום שלו לזהור בדרכו המיוחדת, לפרוץ גבולות ולהגשים את עצמו. כל צעד בדרך שלנו נגזר מתוך השאיפה הזו, לספק למאמנים את המעטפת הכוללת לה הם זקוקים בכדי לזהור. Glowers זה השם של חברי הקהילה שלנו.
מה משמעות הלוגו שלנו?


הקדשנו המון מחשבה לעיצוב הלוגו שלנו, לוויב שלו, למה שהוא ייצג, ואיך הוא יגרום לכם להרגיש כחברי הקהילה שלנו. כך הגענו לעיגול המקיף את השם שלנו. העיגול מסמל בראש ובראשונה את אחדות הקהילה שלנו, ההמשכיות והעקביות שלה. הוא מסמל את העולם שסביבנו ואיך הקהילה שיצרנו ביחד מאחדת את כולנו, ללא הבדל של דת, גזע, צבע או מין - כולנו חלק ממשהו גדול יותר. המעגל מייצג גם את המעטפת אותה אנחנו שואפים לבנות עבור המאמנים שלנו. אנחנו פועלים תמיד כדי לספק לכם את כל המעגל השלם הזה, ולהעניק לכם את כל מה שתצטרכו בכדי להיות שלמים בדרך להגשמת החלומות שלכם
מה משמעות הסלוגן שלנו?


הסלוגן שלנו, wherever you go, מעיד בראש ובראשונה על הרצון שלנו לפגוש את צרכי המאמנים, חברי הקהילה שלנו, בכל מקום ותמיד. בנוסף, הוא מעיד על אסטרטגיית מיקום הסטיישנים שלנו. תמיד נשאף למקם את הסטיישנים במקומות שבהם נוכל להשתלב בחיי היום-יום של הלקוחות שלכם - המתאמנים. זו הסיבה שכל הסטיישנים ממוקמים בשכונות מגורים או בבנייני משרדים, כדי לעזור לכם לממש את מלוא הפוטנציאל שלכם ולהגדיל את קהל הלקוחות שלכם.
מה זה הcommunity station?


בגלואו, אנחנו דוגלים באנושיות, רצון טוב ותרומה לאחר. אנחנו מאמינים שבתור קהילה, ובמיוחד כזו שפועלת בדרך של כושר, אורח חיים בריא, שייכות ואחדות, יש לנו אחריות סביבתית חשובה. גלואו חרטה על דגלה לנתב את פעילות הקהילה גם לתחומים נוספים ע״י יצירת סטיישנים המעודדים תמיכה בקהילות נוספות והקמת תוכניות ומיזמים בשיתוף פעולה והזדהות עם קבוצות אוכלוסיה שזקוקות לתמיכה, על מנת ליצור הוליזם חברתי לכן, בכל סניף שלנו תמצאו את הקומוניטי סטיישן, עמדה שנוצרה על מנת לממש את חובתינו בתור קהילה העמדה מכילה מוצרים שונים למכירה, כשבכל רבעון, חלק ממכירותיה יתרמו לעמותות שונות. אנחנו מאמינים שאם כל אחד מאיתנו יעשה צעד קטן, נוכל ביחד ליצור השפעה רחבה וגדולה יותר. יש לנו כוח לעשות דברים גדולים ביחד, בואו נקרין מהאור שלנו החוצה
איך משכירים station? והאם ניתן לשריין שעות קבועות?


לכל בעל מנוי תינתן האפשרות לשריין שעות קבועות בשבוע במעמד פתיחת המנוי על בסיס השעות הפנויות הקיימות. אך זו לא חובה אם אתם והמתאמנים שלכם ספונטניים יותר!
בכל יום ראשון תיפתח ההרשמה לשבוע הבא (ראשון עד שבת), והגישה להרשמה תיפתח בצורה פרוגרסיבית.
החל מהשעה 7 תיפתח הגישה להרשמה לבעלי מנוי בלבד (לכל סוגי המנויים).
החל מהשעה 12 תיפתח ההרשמה ליתר המאמנים (בעלי כרטיסיות וכניסה בודדת).
איזה ציוד קיים בסטודיו?


מזרנים, כדורי אובר, גומיות, טבעות פילאטיס, גלילי פילאטיס, קוביות יוגה, בוסו, TRX, משקולות יד (1 ק״ג, 2 ק״ג, 3 ק״ג, 4 ק״ג, 5 ק״ג, 8 ק״ג, 10 ק״ג), משקולות קטלבלס (4 ק״ג, 6 ק״ג, 8 ק״ג, 10 ק״ג), כדורי כוח (6 ק״ג, 8 ק״ג), ציוד אגרוף
מה היא שעת גולדן ומה היא שעת סילבר?


שעות גולדן הן: ראשון עד חמישי - 6:00 - 10:00, 17:00 - 21:00 שישי - 6:00 - 14:00 שבת - 8:00 - 10:00 שעות סילבר הן: ראשון עד חמישי - 10:00 - 17:00, 21:00 - 00:00 שישי - 14:00 - 00:00 שבת - 6:00 - 8:00, 10:00 - 00:00
האם ניתן לעבור בין סוגי מסלולי המנויים?


כן. ניתן לעבור בין מסלולים בהתראה של 4 שבועות בלבד.
איך משלמים על מנוי 4 שבועות? ואיך על מנוי שנתי?


התשלום על מנוי 4 שבועות מתבצע פעם בחודש ביום קבוע. התשלום על מנוי שנתי מתבצע במעמד פתיחת המנוי, ניתן לחלק את התשלום לעד 12 תשלומים.
ניתן להשכיר חדר גם ללא מנוי?


בטח! קיימת אפשרות לשעת השכרה בודדת ולכרטיסייה של 10 כניסות.
מהי המעטפת של גלואו? ומה היא כוללת?


אנחנו שואפים לתת לכם, המאמנים, את כל מעטפת השירותים לה אתם זקוקים בכדי לנהל, לצמוח ולטפח את האימפריה שלכם, עבורכם ועבור המתאמנים שלכם, ללא כל רעשי הרקע, ולהתמקד במה שאתם הכי אוהבים - לאמן את המתאמנים שלכם. לכן, אחרי המון מחשבה, יצרנו את המעטפת של גלואו - מערכת שירותים מגוונת המספקת למאמנים שלנו את כל מה שהם זקוקים לו, מהמקום והציוד, דרך שיאותים עסקיים, ומערכת בוקינג נוחה, ועד לקהילה בינלאומית ואירועי תוכן ונטוורקינג. תוכלו לקרוא מידע נוסף על שירותי המעטפת תחת הקטגוריה Glow Ecosystem בתפריט שלנו.
האם שירותי המעטפת תקפים לכולם?


לא. שירותי המעטפת ניתנים לבעלי מנוי בלבד (חודשי או שנתי). חלק מהשירותים תקפים גם לכניסה חד פעמית וכרטיסיה בתור תוספות.
אני מאמן מתחיל, האם זה מתאים לי?


בטח! אנחנו כאן עבור כל סוגי המאמנים. ובכלל, מה יותר מתאים מלהתחיל את דרכך איתנו? את/ה תדאג/י לאמן - אנחנו נטפל בשאר!
מה קורה אם מתאמן ביטל/ביקש לדחות את האימון אחרי שכבר שריינתי שעה בstation?


מדיניות הביטולים וההזזות תלויה במסלול שלך. בהשכרת שעה בודדת - לא ניתן החזר כספי במקרה של ביטול באף שלב ולא ניתן להזיז את שעת ההשכרה למועד אחר. בכרטיסייה - יש אפשרות לבטל ו/או להזיז עד 24 שעות לפני שעת האימון ללא חיוב רק במידה ומאמן אחר תפס את מקומך. במנוי חודשי/שנתי - יש אפשרות לבטל ו/או להזיז עד 2/3/4 אימונים (בהתאמה לסוג המנוי) בחודש, עד 24 שעות לפני שעת האימון ללא חיוב. ניצול האימונים שבוטלו הם על בסיס מקום פנוי ותחת מגבלות השבוע - ללא צבירה. במידה ומאמן אחר תופס את מקומך - לא יחשב אימון זה כאחת משעות הביטול שלך.
האם ניתן לבטל מנוי?


שני סוגי המנויים - החודשי והשנתי מתחדשים באופן אוטומטי. ניתן לבטל מנוי חודשי בהתראה של 4 שבועות בלבד. ניתן לבטל מנוי שנתי בתום תקופת המנוי עם התראה של 4 שבועות בלבד. במידה ומאמן מעוניין לבטל את המנוי לפני סיום השנה, יקבל החזר של 25% בלבד על החודשים שנותרו מהמנוי.
האם אני יכול להקפיא את המנוי שלי?


מדיניות ההקפאות תלויה במסלול שלך. אין אפשרות להקפיא ו/או להאריך את תוקף כרטיסיות, הן תקפות ל3 חודשים בלבד. אין אפשרות להקפיא מנוי חודשי.
ניתן להקפיא מנוי שנתי עד שבועיים בשנה ללא עלות. ההקפאה תעשה בפרקי זמן של שבוע שלם, ראשון עד שבת, בלבד. לא ניתן להקפיא ימים בודדים. את השבועיים יקבלו בחזרה בתום המנוי ללא עלות.

You don't live near our station and want us to open our next one in your town? Let us know!

Opening Hours

Monday to Sunday 

6 am - 12 am

Hanagar 24 street, Hod Hasharon, Israel

Stay tuned for many more stations coming soon

support@communityglow.com

© 2020 all rights reserved to Glow