שאלות ותשובות

מהי קהילת גלואו?


לפני הכל, גלואו היא קהילת מאמנים. רצינו ליצור פלטפורמה ששמה את המאמנים במרכז, וכך התחלנו. היום הקהילה שלנו מאגדת אלפי מאמנים המגיעים ממעל 30 מדינות ברחבי העולם. יש לנו המון ללמוד אחד מהשניה, כל אחד מאיתנו מגיע מרקע שונה, חווה חוויות שונות ולמד שיעורים ולקחים שונים. גלואו היא עולם שלם עבור מאמנים, עולם הכושר והתזונה הוא שמחבר בין כולנו. אנחנו פועלים במקביל במישור הפיזי והאונליין בכדי לספק לכם את כל הכלים בדרך להצלחה, ויוצרים פרוייקטים שיגרמו לכולנו להרגיש שהמרחק הפיזי בינינו הוא לא פקטור, כי אנחנו חלק ממשהו גדול יותר.
מה משמעות השם Glow? ומה זה Glower?


לָהַט, בָּעַר; קָרַן, זָהַר, זָרַח = glow גלואו היא תחושה. כשחשבנו על השם שלנו, רצינו למצוא מילה שתייצג את מי שאנחנו בתור חברה, שתשדר את האווירה, האנשים והסטודיו. אנחנו שואפים לתת לכל מאמן את המקום שלו לזהור בדרכו המיוחדת, לפרוץ גבולות ולהגשים את עצמו. כל צעד בדרך שלנו נגזר מתוך השאיפה הזו, לספק למאמנים את המעטפת הכוללת לה הם זקוקים בכדי לזהור. Glowers זה השם של חברי הקהילה שלנו.
מה משמעות הלוגו שלנו?


הקדשנו המון מחשבה לעיצוב הלוגו שלנו, לוויב שלו, למה שהוא ייצג, ואיך הוא יגרום לכם להרגיש כחברי הקהילה שלנו. כך הגענו לעיגול המקיף את השם שלנו. העיגול מסמל בראש ובראשונה את אחדות הקהילה שלנו, ההמשכיות והעקביות שלה. הוא מסמל את העולם שסביבנו ואיך הקהילה שיצרנו ביחד מאחדת את כולנו, ללא הבדל של דת, גזע, צבע או מין - כולנו חלק ממשהו גדול יותר. המעגל מייצג גם את המעטפת אותה אנחנו שואפים לבנות עבור המאמנים שלנו. אנחנו פועלים תמיד כדי לספק לכם את כל המעגל השלם הזה, ולהעניק לכם את כל מה שתצטרכו בכדי להיות שלמים בדרך להגשמת החלומות שלכם
מה משמעות הסלוגן שלנו?


הסלוגן שלנו, wherever you go, מעיד בראש ובראשונה על הרצון שלנו לפגוש את צרכי המאמנים, חברי הקהילה שלנו, בכל מקום ותמיד. בנוסף, הוא מעיד על אסטרטגיית מיקום הסטיישנים שלנו. תמיד נשאף למקם את הסטיישנים במקומות שבהם נוכל להשתלב בחיי היום-יום של הלקוחות שלכם - המתאמנים. זו הסיבה שכל הסטיישנים ממוקמים בשכונות מגורים או בבנייני משרדים, כדי לעזור לכם לממש את מלוא הפוטנציאל שלכם ולהגדיל את קהל הלקוחות שלכם.
אני מאמן מתחיל, האם גלואו סטיישנס מתאים לי?


חד משמעית. אחד הדגשים ששמנו היה לבנות מקום שיאפשר לכל מאמן, לא משנה באיזה שלב בקריירה, להגשים את עצמו בצורה המקצועית ביותר. המודל והפרוייקטים שלנו בנויים בצורה כזו שתאפשר לכם בתור מאמנים לצבור את הידע והכלים הדרושים, לפתח את קהל המתאמנים ואת הקריירה שלכם ולאמן במקום שיכבד את העבודה שלכם מצד אחד, ולא יגזול מכם את כל ההכנסות שלכם מהצד השני. אנחנו באמת מאמנים בסלוגן שלנו This is your place to Glow
בכל שלב בדרך!
הייתי שמח/ה שתפתחו את הסטיישן הבא בעיר שלי. זה אפשרי?


סניף הוד השרון הוא סניף הפיילוט שלנו ואתם בהחלט יכולים לצפות לסטיישנים נוספים בקרוב! אנחנו שואפים להיות איפה שחברי הקהילה שלנו, ואם יש לכם בקשה לסניפים נוספים בערים נוספות - דברו איתנו! אבל אחת הסיבות שיצאנו בפרוייקט הגלואו מאצ׳ - פרוייקט התאמת מתאמנים-מאמנים - היא כדי לעזור לכם לצאת מגבולות העיר שלכם, להתפרש לאיזורים נוספים ובכך להגדיל את הפעילות ואת קהל המתאמנים שלכם.הירשמו לפרוייקט ואנחנו נתאים ביניכם לבין מתאמנים חדשים לפי איזור!
מה זה גלואו?


גלואו עוזרת למאמנים לצאת לדרך עצמאית ולהגדיל את העסק שלהם. אנחנו כאן כדי לצעוד ביחד איתך לאורך כל הדרך - לסייע לך להכיר מתאמנים חדשים, לספק לך את חלל האימונים והציוד המתאים לאמן אותם, לעזור לך לנהל את העסק שלך, לצבור ידע בתחום, לגדול ולצמוח.
מה זה גלואו סטיישנס?


גלואו סטיישנס זו רשת סטודיואים (או כמו שאנחנו קוראים להם - סטיישנים) להשכרה לפי שעה למאמנים. כל סטיישן מכיל מגוון רחב של ציוד שמתאים לסוגים שונים של אימונים.
הקמנו את המיזם הזה בעקבות צורך שעלה מחברי הקהילה שלנו לחיבור פיזי מעבר לפלטפורמת התמיכה אונליין שאנחנו מספקים למאמנים, ובעצם להנגשת נושא העצמאות בקרב מאמנים.
הרעיון היה ליצור פלטפורמה שתעודד עצמאות בקרב מאמנים ומדריכים ותתמוך בצמיחת הכלכלה והחלומות שלהם. פלטפורמה שתהווה בית עבור מאמנים ותעניק להם את כל מה שהם צריכים על מנת להקים, לנהל, להצמיח ולטפח את האימפריה האישית שלהם בצורה הכי נוחה, מקצועית ונגישה.
אפשר לשריין שעות קבועות בשבוע?


בטח! חשוב לנו שתהיו שקטים בנוגע לשעות שאתם רגילים לאמן בהן, לכן ניתן לשריין שעות קבועות.
איזה מסלולי השכרה יש לכם?


יש לנו 5 מסלולים - כרטיסיה ו4 סוגי מנויים. תוכלו לקרוא עוד על המסלולים שלנו כאן.
למה הכוונה במנוי 4 שבועות?


המנויים שלנו עובדים בפרקי זמן של 4 שבועות. לכל מנוי יש מגבלה של שעות שתוכלו לממש בטווח ה4 שבועות.
האם יש התחייבות מסויימת בהרשמה?


המנויים הם מנויי 4 שבועות וזו ״ההתחייבות״ היחידה.
איזה ציוד קיים בסטודיו?


מזרנים, כדורי אובר, כדורי פיזיו, גומיות, טבעות פילאטיס, גלילי פילאטיס, קוביות יוגה, בוסו, מדרגות, trx, משקולות יד במשקלים שונים, משקולות קטלבלס במשקלים שונים, כדורי כוח.
איך זה עובד מבחינת ביטולים/הזזת אימונים?


ניתן לבטל/לזיז שעת השכרה עד 12 שכות לפני מועד תחילת האימון.
מה זה Glow match? איך המיזם עובד?


יש לנו רשימת המתנה של מתאמנים מהאיזור לפי סוג אימון שהם מעוניינים בו, ומהצד השני רשימה של מאמנים ואיזה סוגי אימונים הם מאמנים. אנחנו בונים קבוצות לפי סוג האימון ומתאימים להם מאמן/ת מהקהילה שלנו. בנוסף, מתקיימים אצלנו בסטודיו מגוון אימוני חברות, אליהם אנחנו גם מתאימים מאמן/ת מהקהילה. להצטרפות, לחצו כאן.
איפה הסטודיו ממוקם בהוד השרון?


רחוב הנגר 24, הוד השרון. ממש ליד פארק האגם.
לכמה מתאמנים הסטודיו מתאים?


הסטודיו הוא סטודיו בוטיק המתאים לאימונים בקבוצות קטנות של עד 6-7 מתאמנים באימון. זאת על מנת לאפשר חוויית אימון קצת אחרת ופחות המונית, תוך שימת דגש על מתן יחס אישי יותר לכל מתאמן ולאפשר לכם, המאמנים, לספק הרבה יותר ערך לעל אחד ואחת מהמתאמנים שלכם בכל אימון מחדש.
מה זה האימונים ההיברידיים שלכם?


יצרנו את האופציה לאימונים היברידיים מתוך הבנה שזו מן תקופה היברידית כזו. הקורונה הטביעה את חותמנ על עולם הכושר והרבה מאמנים הקימו עסקים אונליין. המתאמנים היום מתחלקים לשלל סוגים, יש כאלה שמעדיפים זום, יש כאלה שלא מוכנים לוותר על החוייה של אימון בסטודיו ויש שאוהבים גם וגם. דרך האימונים ההיברידיים שלנו תוכלו לאמן בטודיו ובזום בו זמניץ ולוודא שכל המתאמנים מרוצים, לא משנה מה ההעדפה שלהם.
מהי קהילת גלואו?


לפני הכל, גלואו היא קהילה. כך התחלנו. רצינו ליצור פלטפורמה ששמה את המאמנים במרכז, ומשאירה את התחרות התחום מאחור על מנת לבנות בית שתומך באחדות, שייכות ותמיכה בקרב מאמנים ומדריכים. היום הקהילה שלנו מאגדת מאמנים ומדריכים ממעל 30 מדינות ברחבי העולם, ואנחנו יוצרים פרוייקטים והזדמנויות שיעזרו למאמנים לכל אורך הדרך.
איך ההרשמה מתבצעת?


לחצו כאן והירשמו ב4 שלבים מהירים!
איך הכניסה לסטודיו מתבצעת?


אנחנו רוצים שתרגישו שזה הסטודיו שלכם, הבית שלכם. לכן, כשאתם משכירים את הסטודיו, הוא שלכם ושל המתאמנים שלכם בלבד. הסטודיו עובד באופן עצמאי והכניסה נעשית באופן עצמאי באמצעות קוד אישי לכל מאמן שמתקבל במעמד ההרשמה.
מה זה Behind the Glow?


זו סדרת ראיונות עם מאמנים מהקהילה שלנו, מרחבי העולם. שם אנחנו מדברים על הדרך שלהם, תעשיית הכושר הגלובלית, הבדלים תרבותיים בתעשייה, עצות למאמנים אחרים ועוד כל כך הרבה. הפרקים זמינים באינסטגרם שלנו, בקרוב בפורמט של פודאקסט.
יש לכם ניוזלטר?


כן! זו תעשיה שמתפתחת ומשתנה כל הזמן. הצטרפו לניוזלטר שלנו, בעברית או באנגלית, כדי לקרוא כתבות, טיפים, שאלות מהקהילה ותוכן מקצועי המותאם בדיוק למאמנים, כדי להבטיח שתישארו מעודכנים בכל מה שקורה בתעשיה. כדי להנגיש את התכנים שאנחנו יוצרים ולדאוג שלא תפספסו אותם, יצרנו ניוזלטר שבועי העוסק בתחומים שמעניינים מאמנים. לחצו כאן כדי להצטרף אלינו!
מה משמעות השם Glow? ומה זה Glower?


לָהַט, בָּעַר; קָרַן, זָהַר, זָרַח = glow גלואו היא תחושה. כשחשבנו על השם שלנו, רצינו למצוא מילה שתייצג את מי שאנחנו בתור חברה, שתשדר את האווירה, האנשים והסטודיו. אנחנו שואפים לתת לכל מאמן את המקום שלו לזהור בדרכו המיוחדת, לפרוץ גבולות ולהגשים את עצמו. כל צעד בדרך שלנו נגזר מתוך השאיפה הזו, לספק למאמנים את המעטפת הכוללת לה הם זקוקים בכדי לזהור. Glowers זה השם של חברי הקהילה שלנו.